Какие трубы выбрать для дома? Cоветы по отоплению, теплому полу и канализации.

Як правильно встановити опалення в будинку?

Процес монтажу системи опалення в будинку можна умовно розбити на 6 етапів:

01
Розробка проекту
Для того щоб зробити ефективну систему опалення в приватному будинку зайнятися її прорахунками необхідно ще на етапі планування будівлі. Розробкою проекту повинен займатися досвідчений інженер, який зможе врахувати всі технічні нюанси (гідравлічні розрахунки, висоту стель, матеріал і товщину стін і багато іншого). (Вставити посилання на головну або послуги планування).
02трубы rehau
Вибір труб
Тут все набагато простіше. Ідеальне рішення для опалення в будинку сьогодні — поліпропіленові труби Рехау. Система Rautitan універсальна, просто встановлюється, дуже довговічна (понад 50 років) і прекрасно витримує термічні впливу (температуру до 95 градусів). До того ж, монтаж опалення з трубами від Рехау займає набагато менше часу завдяки спеціальному способу з'єднання опалення та водопроводу.
03
Підбір радіаторів
Для правильної установки системи опалення, вибираючи батареї слід в першу чергу звертати увагу не на дизайн виробів, а на їх технічні характеристики і сумісність з іншими елементами (в першу чергу, котлом). Так наприклад, мідні радіатори не сумісні з трубами з оцинкованої сталі. Тому вибір відповідних батарей краще також довірити фахівцеві.
04установка котлов
Котел
Тут спочатку необхідно визначитися з типом використовуваного палива. Це можуть бути дрова чи вугілля, газ, електрику і т.д. Вибираючи відповідний вам варіант, зверніть увагу на потужність котла, систему управління, характеристики безпеки та інші важливі параметри.
05
Закупівля матеріалів для монтажу опалення
Найкраще купувати компоненти для того щоб зробити систему опалення в приватному будинку в перевірених точках дистрибуції від безпосередньо самих брендів. Так, наприклад, офіційним представником Рехау в Україні є ми http://rehau.net.ua/.
06
Вибір монтажника
Від професіоналізму фахівця, який буде займатися установкою вашої системи опалення в чому залежить ефективність і довговічність її роботи. Тому до цього етапу потрібно підходити максимально відповідально. Так, наприклад, замовити послуги монтажу продукції бренду Рехау ви можете, перейшовши за посиланням. Тут ви знайдете базу перевірених фахівців, які нададуть гарантію на свою роботу і зроблять все швидко і якісно. Просто відповідально підійде до всіх цих пунктах, ви зможете більше не задавати собі питання — як встановити систему опалення , а будете ще багато років насолоджуватися теплим і затишним будинком.
Листочки

Скачайте повний прайс-каталог

Гарантуємо найнижчу ціну для сантехніків, будівельних компаній і монтажних організацій

Введите E-mail
Телефон для получения скидки
Скачать

Які труби для опалення вибрати?

Перед початком монтажу системи обігріву будинку важливо підібрати правильні матеріали. Особливо гостро стоїть питання — які труби вибрати для опалення ? Існує кілька різновидів цих компонентів опалювальної системи:

01фитинги rehau
Стальні
Застарілий варіант. Для того щоб встановити такі труби в систему опалення буде потрібно багато часу і робота зі зварювальним апаратом. При цьому буде потрібна додаткова часткова ізоляція сталевих виробів і навіть тоді вони не будуть дуже довговічними адже матеріал схильний до корозії.
02водопроводная труба
Поліпропіленові
Перед тим як вибрати цей вид труб для системи опалення подумайте, чи готові ви витрачати багато часу на пайку і морочитися з формуванням кутів за допомогою фітингів. Але навіть якщо відповідь позитивна, не варто забувати, що поліпропіленові вироби витримують температуру теплоносія не вище 75 градусів. Для українських широт цього може бути недостатньо.
03
Металопластикові труби
Головний недолік виробів з цього матеріалу — звужене перетин, через якого значно знижується прохідність системи. Тому такі труби не варто вибирати для приватного будинку, адже в разі замерзання рідини неминучі розриви.
04трубы рехау
Мідні
Дуже дорогий і трудомісткий матеріал. Для пайки таких труб необхідний серебросодержащий припій і спеціальні фітинги. При цьому, їх функціональні переваги для звичайного споживача — сумнівні.
05
Зшитий поліетилен (Ре-ха)
Оптимальний вибір труб як для приватного будинку , так і для квартири. Головні переваги система для опалення Рехау — висока робоча температура (до 95 градусів), гнучкість і ефект пам'яті форми, довговічність (понад 50 років) і дуже простий монтаж. При цьому такі труби не схильні до корозії і іншим хімічних впливів, мають відмінну пропускну здатність і можуть монтуватися навіть в зимову пору року. Таким чином, ідеальним рішенням для вибору труб для приватного будинку будуть вироби із зшитого поліетилену від Рехау. Купити їх за ціною від виробника ви можете у офіційного представника на території України — http://rehau.net.ua/ .

Рекомендуємо сервіс 1k.kiev.ua
Каталог
перевірених
сантехніків «1K»
Наймайте професіоналів, щоб встановити систему опалення, провести каналізацію, водопостачання і вентиляцію
ОПИШІТЬ ЗАВДАННЯ

Скачайте повний прайс-каталог

Гарантуємо найнижчу ціну для сантехніків, будівельних компаній і монтажних організацій

Журналы
Введите E-mail
Телефон для получения скидки
Скачать
Стрелка

Скачати прайс

Введіть E-mail
Телефон для отримання знижки

Регіони поставок